Sīkdatņu politika

    Lai nodrošinātu teicamu darbību partyprieks.lv tīmekļa vietnē  tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas automātiski rodas mājaslapas apmeklējuma laikā un tiek saglabāti lietotāja izmantotajā datorā vai mobilajā ierīcē, lai individualizētu mājaslapas lietojamību katram konkrētajam lietotājam.

    Sīkdatnes tiek saglabātas interneta pārlūkprogrammas (Chrome, Internet Explorer, Mozilla u.c.) datņu direktorijā ierīces cietajā diskā. Sīkdatņu izmantošana ir nepieciešama, lai nodrošinātu mājaslapas nepārtrauktu un netraucētu funkcionēšanu. “Pastāvīgo sīkdatņu” izmantošana ir nepieciešama, lai nodrošinātu Jums pēc iespējas ērtāku un tieši Jums individuāli paredzētu mājaslapas lietošanas pieredzi, pielāgojot mājaslapas saturu un piedāvājumus atbilstoši Jūsu interesēm iepriekšējo apmeklējumu laikā. Šī veida sīkdatnes saglabā informāciju par lietotāja veiktajām darbībām mājaslapā. Šo sīkdatņu informācija var tikt izmantota arī reklāmas un mārketinga nolūkos, ņemot vērā lietotāju izrādīto interesi par noteikta veida mājaslapā pieejamajiem piedāvājumiem.

   Trešo personu sīkdatnes informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta arī Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. partyprieks.lv internēta veikala lapa izmanto rīku Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji lieto mājaslapu. Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim trešajām personām izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu konfidenciālu informāciju par mūsu mājaslapas apmeklētājiem.

Ienākot mājaslapā, lietotāji redz paziņojumu par sīkdatņu izmantošanu. Nospiežot “PIEKRĪTU” vai turpinot lietot partyprieks.lv mājaslapu, lietotājs apstiprina, ka piekrīt sīkdatņu izmantošanai. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst (vairāk informācijas var lasīt www.aboutcookies.org). Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču lietotājam jāņem vērā, ka šādā gadījumā daļēji var būt traucēta mājaslapas lietošanas funkcionalitāte, proti, atsevišķas mājaslapas funkcijas var nebūt pieejamas vai var darboties ar kļūdām, radot neērtības mājaslapas lietotājam.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.