1. PREČU IZVĒLE

      Apskatiet interesējošo kategoriju PARTYPRIEKS.LV interneta veikalā. Pie dažām precēm iespējams izvēlēties opciju (piemēram: krāsa, izmērs u.c.).  Pievienojiet izvēlēto  preci grozam nospiežot pogu “Ielikt grozā”. Kreisajā pusē parādīsies “Pirkumu grozs”, kurā var apskatīt pievienotas preces un mainīt to daudzumu. Ja vēlaties atteikties no kādas preces, nospiediet krustiņu, kas parādīsies uzbraucot ar peli uz preču daudzumu. Jūs variet pievienot papildus preces, apmeklējot citas preču kategorijas, vai pāriet uz norēķināšanos par grozā ieliktajām precēm nospiežot pogu “Pasūtīt”.

2. PREČU PASŪTĪŠANA

      Aizpildiet visas kontaktinformācijas ailes. Iepazinieties ar veikala noteikumiem un privātuma politiku. Izvēlēties piegādes veidu. Jūs variet atstāt mums ziņu/ lūgumu/ komentāru “Papildu informācijas” ailē. Nospiediet pogu “Tālāk”. Pārbaudiet vai visa informācija ir pareiza un nospiediet pogu “Pirkt”. Mēs ar Jums sazināsimies iespējami īsākā laikā, lai apstiprinātu pasūtījumu un nosūtīsim e-pastu ar visu nepieciešamo informāciju.

3. PASŪTĪJUMA APMAKSA

      Veikt maksājumu par pasūtījumu var izmantojot norēķinu karti (VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard), interneta banka pakalpojumus vai arī samaksāt skaidrā naudā pie preču saņemšanas faktiskajā veikalā Rīgā, Gogoļa ielā 14B. Jā Jūs izvēlējaties maksāt ar bankas parskaitījumu, Jums uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts rēķins. Rēķinā būs norādīti mūsu rekvizīti un bankas konta numurs, uz kuru jāpārskaita Jūsu izvēlētās preces summa, kas norādīta rēķinā. Rēķina apmaksas termiņš ir 3 dienas. Preci piegādājam pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

4. PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANA

      Vairāk par preču piegādes veidiem un tērmiņiem lasiet sadaļā "PIEGĀDE". Ja jūs izvēlējāties saņemt pasūtījumu faktiskajā veikalā (Rīgā, Gogoļa ielā 14B), lūdzu vispirms sagaidiet apstiprinājuma īsziņu (e-pastā vai sms) kā preces ir atliktas un atrodas veikalā.


Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!